Chcíp tu pes

karamba
Příspěvky: 31
Registrován: 28 čer 2017 08:37
Bydliště: Zliv

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od karamba »

Pokud mne paměť neklame , tak další plánovanej sraz by měl bejt v červnu ve Staré Turé a pořádá ho Pražák s Lucii . Myslim že to bude otevřený pro každýho kdo přijede jedno na čom a je to tak správně , aspoň tak to zaznělo z úst Pražáka na Seči. Podzimní sraz pořádá Pařez s Onyko .
walaszek
Příspěvky: 10
Registrován: 27 lis 2017 19:41

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od walaszek »

Jo a termín už je zveřejněn?
karamba
Příspěvky: 31
Registrován: 28 čer 2017 08:37
Bydliště: Zliv

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od karamba »

Termín sem ti psal do zprávy , tady zveřejnění data konání nechám na organizátorech :wawe:
Naposledy upravil(a) karamba dne 09 lis 2019 13:44, celkem upraveno 1 x.
Pajouk
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2017 22:21
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od Pajouk »

karamba píše: 09 lis 2017 14:09 Tak jak je to s tou okurkovou sezonou, už je podzim sezona skončena a tady opravdu chcípnul pes, je mi upřímně líto Vládi, dal si práci založit novej veb protože starej nefungoval a mi brblali , je tady skoro čtyřicet členů a když kouknu na foto našich strojů tak je jich tam pět? Ani Tyger se neobtěžuje dát fotky jejich motorek a jako uznávanej vůdce majitelů Savage by měl jít příkladem , o fotkách ze srazu na Seči ani nemluvim . Hlavně že když já se ozvu a ptám se na různý informace nebo zdůvodnění proč tak a ne jinak , sem ten největší vyvrhel a nepřítel , tohle nejni atak na tebe Pajouku ale reakce na tu okurkovou sezonu :angry:
Co pořád brečíš? Web normálně funguje, Vláďovi všechna čest. Fotky si každý může a nemusí dát dle libosti a ne na povel. Technické problémy se zatím neřeší, když to každému jede nebo nemá žádný problém. Vláďa bude mít možná práci s mazáním spamu, tohle nejni reakce na tvůj atak Karambo.
Hejkal
Příspěvky: 4
Registrován: 28 čer 2017 12:38
Bydliště: Okrouhlice

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od Hejkal »

14-17.6. 2018
Odpovědět