Podzimní sjetí 2024

Odpovědět
Jana
Příspěvky: 1
Registrován: 12 čer 2024 10:42

Podzimní sjetí 2024

Příspěvek od Jana »

:chopper: Trochu zázrakem se povedlo narychlo sehnat ubytovaní pro naší krutou bandu na podzimní sraz v kempu Betlém u Teplé nedaleko Mariánských Lázní! :-)

Stránky kempu: www.autokempbetlem.cz

Máme prozatím rezervovanou veškerou nyní ještě volnou ubytovací kapacitu do 10. července 2024. Do té doby je potřeba aby si každy zarezervoval chatku, či lůžka na ubytovně! Poté bude kemp nabízet zbylá volná místa dalším zájemcům.
Rezervaci provádějte prosím na E-mail:
bartoska.j@seznam.cz
Do mejlu prosím uveďte o kterou chatku (místnost v ubytovně) máte zájem, termín od kdy do kdy (kdo bude chtít může přijet kdykoli dřív, později, nebo zůstat déle), telefonní číslo a HESLO srazu "KSSS", ať vědí že máme svojí rezervaci.
Domluveni jsme na zaplacení předem nějaké malé zálohy jako závazné potvzení rezervace.
Rezervované chatky máme:

2x chatka pro 4 osoby s vybavenou kuchyňkou, koupelnou a WC (bez sprchy) - 4x válenda, bez topení za 1400,- Kč na noc

5x chatka pro 3 osoby - jedna palanda, jedna válenda a vlastní kamna na dřevo (vhodné spíš pro dva) za 600,- Kč na noc

5x chatka pro 4 osoby v přední části kempu - dvě palandy a vlastní kamna na dřevo (vhodné také spíš pro dva) za 800,- Kč na noc

6x chatka pro 4 osoby v zadní části kempu - 4x válenda a nejspíše také s vlastními kamny. Tam jsme bohužel nebyli, ale údajně by měly mít všechny chatky tohoto typu vlastní kamna. Nevýhodou je WC a sprchy na druhé straně kempu (asi 200m). Cena 800,- Kč na noc

Ubytovna se nachází v patře nad restaurací, má společné sociální zařízení a jsou volné pokoje:
1x dvojlůžák - 2x postel
8x čtyřlůžák - 2x palanda
1x šestilůžák - 3x palanda
V ubytovně se platí 190,- za osobu a je jedno kolik lůžek je obsazeno. Tedy při rezervaci čtyřlůžáku, kde budou spát dvě osoby se platí jen za dvě osoby.

Máme tedy rezervováno 21 chatek a 10 pokojů v ubytovně, což by mohlo stačit. :-)

Dřevo do kamínek v chatkách nevozte ani nekupujte v recepci! Přivezu zásoby a i na případný večerní oheň. Mám ho 3 prd***

Každá chatka má svůj vlastní elektroměr ze kterého bude při odjezdu spočítána spotřeba a připočtena k ceně za ubytování. Platí se 10,- Kč za spotřebovanou kilowattu a nemají problém s používáním vlastních elektrických kamínek do příkonu 2kW.

Lůžkoviny jsou za 50,- Kč na osobu, nebo si vemte vlastní spacák.

Restaurace v září už nevaří žádné minutky ani nic k pivu. :-( Je potřeba vše objednat předem při příjezdu. Při příjezdu si tedy objednejte na recepci snídaně a večeře na celou dobu pobytu. Bude na výběr asi ze tří druhů snídaní a minimálně dvou druhů večeří. Snídaně 100,- Kč, večeře kolem 150,- Kč. Porce prý dávají velké. V okolí cca. 3 km nejsou žádné další restaurace ani obchody a společná kuchyňka kempu je nejslabší článek. Kromě umyvadel a sporáků tam není vůbec nic! Každá chatka má ale své vlastní ohniště. ;-)
Na čtvrteční večeři budeme mít navařený guláš a nějaké mlsání od nás.
DonNight
Příspěvky: 21
Registrován: 26 čer 2017 10:38

Re: Podzimní sjetí 2024

Příspěvek od DonNight »

Jen doplním, že termín je 5.9. - 8.9.2024. :D
Odpovědět